Yeniden Ali Hoşfikirer


Türkiye Faal Futbol Antrenörleri Derneği Adana Şube Başkanlığı seçimi yapıldı. Seçime tek liste halinde giden Ali Hoşfikirer delegelerin tümün oyunu olarak yeniden Başkan seçildi.

Kongreye Adanademirspor ikinci başkanı Ramazan Çimen Büyükşehir Belediyesi Adına Zafer Aslan, Mersin İdmanyurdu’nu Şampiyonluğa taşıyan Ercan Albay, Mustafa Çürük, Mehmet Çiftçi, Edip Gülnar, Selçuk Yılmaz, Kadir Özdemir, Metin Taylancı,İlyas Ayan ve çok sayıda delege katıldı. Divan Başkanlığı’nı Ali Gülleri yaptı.

Bu arada Aidat ödemedikleri gerekçesiyle üyelikleri silinen üyelerin tekrar üyeliklerinin verilmesine karar verilen genel kurul sonrası bir konuşma yapan Hoşfikirer yeni dönemde faaliyetlerine büyük bir hızla devam edeceklerini ifade etti.

Genel kurulda ayrıca Adanalı olan Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim’in de mesajı okundu. Tek listeyle gidilen kongrede Ali Hoşfikirer başkanlığındaki yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: ’’Adnan Avcı, Arman Bozkaya, Eyüp Arın, Fehim Köroğlu, Gazi Yalçın, İbrahim Okutan, İsmail Bölükbaşı, Mehmet Sümer, Nuri Yıldız, Orhan Uçak, Osman Öngen, Osman Uçar, Remzi Karadantemur, Yener Çokyaşar, Ziya Barcı.’’

alıntıdır